Засідання Спілки Рад молодих вчених

Молоді вчені ДУ «ІГНС НАН  України» Володимир Куценко, Анастасія Лагойко та Володимир Артемчук взяли участь у засіданні Спілки Рад молодих вчених, яке відбулося в онлайн форматі 14.03.2023 р.

          Було представлено  доповідь про діяльність Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України під час військового стану та висвітлені основні задачі на квітень 2023 р. Спілки Рад молодих вчених. Потім були обговорені питання, які  постали перед молодими вченими, а саме, щодо обмежень на виїзд за кордон, акредитації науково-освітніх програм, про присудження стипендій Верховної Ради України, про підвищення рівня публікацій та проблеми з якими зіткнулися молоді вчені прифронтових областях.  Учасники ділилися досвідом та рекомендаціями, яким чином можна допомогти молодим вченим, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, як підвищити рівень публікацій та інше. На засіданні були присутні молоді вчені різних наукових установ НАН України, НАПН України, ЗВО України.

Спілка Рад молодих вчених – це постійний захід, який проводиться Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з метою обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення; стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених; методів активізації діяльності та помноження результативності роботи. 

Засідання Спілки Рад молодих вчених