Волонтерська діяльність для допомоги внутрішньо переміщеним особам

Волонтерська діяльність для допомоги внутрішньо переміщеним особам

Зараз для нашої країни дуже важкий час. Вся Україна протистоїть російському ворогу, російській агресії та окупації. Весь український народ встав на захист своєї Батьківщини, своєї незалежності та майбутнього. Кожен з нас усвідомлює свою відповідальність і намагається зробити максимум, щоб допомогти один одному, Збройним Силам України, внутрішнім переселенцям, бути корисним для держави в цей складний період. Співробітники ДУ «ІГНС НАН України» не стали виключенням. Так, заступник директора, член-кореспондент НАН України Попов Олександр Олександрович та провідний науковий співробітник Ковач Валерія Омелянівна паралельно з основною науковою роботою провадять активну волонтерську діяльність, яка направлена на допомогу внутрішньо переміщеним особам з Маріуполя, Донецька, Чернігова, Харкова, Бучі та інших міст України.

Завдяки фінансовій підтримці партнерів з Великобританії та США наші колеги мали змогу закупити та передати продукти харчування, засоби гігієни, дитяче харчування особам, які через війну вимушені були евакуюватися зі своїх домівок та наразі проживають в Мукачівському районі Закарпатської області. Також були закуплені та передані до одного з госпіталів Києва необхідні ліки, антисептики та інші медичні засоби.

Пишаємося нашими колегами! Бажаємо їм здоров’я, сил та наснаги і надалі робити добрі вчинки, допомагати людям в скрутний період, тим самим працювати на благо країни, на спільну перемогу!

Дякуємо нашим іноземним партнерам за неоціненну допомогу, яку вони надали і продовжують надавати для нашої боротьби та перемоги!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Усе буде Україна!!!

Волонтерська діяльність для допомоги внутрішньо переміщеним особам