Відбулося засідання Вченої ради Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України»

Відбулося засідання Вченої ради Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України»

28 червня 2022 р. відбулося засідання Вченої ради Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України» в режимі онлайн. На засіданні було розглянуто такі питання: звіти завідувачів відділів та лабораторій за січень-червень 2022 р. про виконання наукової роботи за темою «Дослідження, аналіз, екологічна оцінка та перспективи впровадження малих модульних реакторів в Україні»; про атестацію докторанта Інституту; про зарахування до докторантури Інституту; різне.

Вчені нашого Інституту працюють на благо України та її відбудову. Слава Україні!