28 червня 2022 р. відбулося засідання Вченої ради Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України» в режимі онлайн. На засіданні було розглянуто такі питання: звіти завідувачів відділів та лабораторій за січень-червень 2022 р. про виконання наукової роботи за темою «Дослідження, аналіз, екологічна оцінка та перспективи впровадження малих модульних реакторів в Україні»; про атестацію докторанта Інституту; про зарахування до докторантури Інституту; різне.
Вчені нашого Інституту працюють на благо України та її відбудову. Слава Україні!







