Відбулося засідання Вченої ради Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України»

Відбулося засідання Вченої ради Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України» 09.12.2021

9 грудня 2021 р. відбулося засідання Вченої ради Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України» в онлайн режимі. На засіданні було розглянуто такі питання:

 1. Про заключний звіт за темою «Дослідження загроз виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах ядерно-паливного циклу та розробка пропозицій щодо превентивних заходів безпеки» (2017-2021 рр.).
 2. Про проміжний звіт за темою «Працюючий в реальному часі сенсор на основі новітніх наночастинок для сибірської язви та туберкульозу» (2021-2023 рр.).
 3. Про проміжний звіт за темою «Термодинаміка геохімічних процесів в навколишньому середовищі під впливом природних та техногенних чинників» (2021-2025 рр.).
 4. Про проміжний звіт за темою «Розробка пропозицій щодо вдосконалення систем фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури» (2021-2023 рр.).
 5. Про проміжний звіт за темою «Процеси фракціонування важких ізотопів водню в прородно-техногенних біогеосистемах» (2021-2025 рр.).
 6. Про проміжний звіт за темою «Мінерагенія, прогнозна оцінка та перспективи комплексного використання мінеральної сировини ядерної енергетики України» (2021-2025 рр.).
 7. Про заключний звіт за темою Виготовлення складових частин виробу «Інноваційна лазерна терапевтична установка «Фотонікс-21», розробка програмного забезпечення та нормативно-технічної документації. Тестування установки, розробка нормативно-методичної документації та заключного звіту».
 8. Про результати стипендіальної комісії ДУ «ІГНС НАН України».
 9. Про результати конкурсів для молодих вчених ДУ «ІГНС НАН України» імені Саботовича Е.В., Белєвцева Я.М. та Куліша М.П.
 10. Про рекомендацію до друку Збірника матеріалів ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «НАУКОВА МОЛОДЬ – 2021».
 11. Різне.