Участь в Генеральній асамблеї PREDIS та другому Семінарі PREDIS

Участь в Генеральній асамблеї PREDIS та другому Семінарі PREDIS

4-6 травня 2021 р. відбувся великий он-лайн захід, який об’єднав Генеральну асамблею PREDIS та другий Семінар проекту PREDIS. Проект PREDIS («Поводження з радіоактивними відходами перед захороненням») виконується в межах угоди між Європейським співтовариством з атомної енергії, представленим Європейською комісією та ДУ «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України». Співробітники ДУ «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України» у складі Консорціуму організацій-учасників виконують наукові роботи, передбачені Другим, П’ятим та Шостим Воркпакетами проекту PREDIS.

Генеральну асамблею PREDIS та другий Семінар проекту PREDIS відвідали представники усіх організацій-учасниць Консорціуму, що виконують проект PREDIS, представники 25 організацій – потенційних одержувачів напрацювань та технологій, як результатів проекту PREDIS, представники Європейської комісії, а також представники інших урядових та неурядових організацій.

Участь в Генеральній асамблеї PREDIS та другому Семінарі PREDIS

Співробітники ДУ «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України» взяли активну участь у роботі зазначеного он-лайн заходу. Зокрема, Злобенко Борис Петрович долучився до роботи Генеральної Асамблеї проекту PREDIS і представляв напрацювання Інституту в ході виконання Шостого Воркпакету робіт проекту PREDIS, а Шкапенко Вікторія Вікторівна презентувала свою роботу в межах спеціальної сесії докторантів та аспірантів другого Семінару проекту PREDIS.