Участь в Eco Innovation Day 2021

Участь в Eco Innovation Day 2021

22 жовтня 2021 р. співробітники ДУ «ІГНС НАН України» Запорожець Артур та Ковач Валерія взяли участь у чудовій ініціативі Academ.City – Eco Innovation Day, де представили інноваційні розробки Інституту.

Було представлено низку розробок з очищення води. На окрему увагу заслуговує технологія водоочищення за допомогою плазми, що дозволяє очищувати воду навіть від мікропластику. Зважаючи на те, що більше 90% як бутильованої, так і проточної води в світі містить мікропластик, який становить потенційну загрозу здоров’ю людини, актуальність розробки важно оцінити. Ковач Валерія представила інноваційну розробку утилізації нафтових плям з водної поверхні, що дозволяє швидко і дешево прибрати нафтові розливи з поверхні води та використовувати зібрану нафту за призначенням. Запорожець Артур розповів, як за допомогою мережі бездротових сенсорів можна відстежувати рівень забруднення повітря в містах в режимі реального часу. Технологія здатна точно визначити джерело забруднення та концентрацію викидів. Це актуально не лише для комунальних служб, а й для жителів будь-якої міської багатоповерхівки.

Також, власні розробки представили вчені Інститут технічної теплофізики НАН України та Інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України. Цього року на Eco Innovation Day було представлено понад п’ятнадцяти унікальних технологій, що за умови впровадження у виробництво здатні здійснити переворот у зеленій економіці та дати шанс на чисте довкілля для майбутніх поколінь українців.

Детальніше

Про Eco Innovation Day на Facebook

Участь в Eco Innovation Day 2021