З 28 червня по 1 липня 2022 р. Модест Миколайович Герцюк, кандидат хімічних наук, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії комплексних геохімічних досліджень Відділу екологічної геології та термодинаміки геосфер брав участь у 26th International Symposium on Separation Sciences (ISSS 2022), що відбувався в м. Любляна, Словенія. На Симпозіумі (ISSS 2022) були присутні учасники від 31 країни.
30 червня 2022 р. Герцюк М.М. виступив з пленарною доповіддю: «Дослідження стану забруднення гексахлорбензолом промислової зони міста Калуш» на даному симпозіумі. Також 1 липня він взяв участь у засіданні керівного комітету, де були підведені підсумки проведення симпозіуму. У зв’язку з воєнними подіями в Україні, проведення симпозіуму в 2023 р. було перенесено до Румунії.


