Участь у 12-тій Міжнародній науковій конференції «Наноматеріали: застосування та властивості»

Участь у 12-тій Міжнародній науковій конференції «Наноматеріали: застосування та властивості»

Науковець відділу проблем поводження з радіоактивними відходами ДУ «ІГНС НАН України» Бондар Ю.В. отримала грант і прийняла участь у роботі 12-тої Міжнародної наукової конференції «Наноматеріали: застосування та властивості» (2022 IEEE 12th International Conference «Nanomaterials: Applications & Properties»), яка походила у м. Кракові (Польща) з 11 по 16 вересня 2022 р.

Бондар Ю.В. представила усну доповідь «Novel nancomposite polymer granules for selective removal of cesium radionuclides».

У конференції взяли участь понад 400 учасників з 31 країн світу. Протягом 5 днів було представлено 4 пленарні, 71 запрошених, 125 усних та 178 стендових доповідей. Близько 20% усіх доповідей було зроблено онлайн.

Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості», яку проводять щорічно спільно з «IEEE Nanotechnology Council» за підтримки «ІЕЕЕ Magnetics Society», «Angstrom Engineering Inc.», «NANONET», «ATLANT 3D Nanosystems» та «International Union for Pure and Applied Physics» широко відома у світі. Конференція висвітлює останні досягнення нанотехнології та сприяє ґрунтовній дискусії між вченими та дослідниками з різних країн світу.