Співробітники Інституту взяли участь у Міжнародній конференції «Проблеми сучасної ядерної енергетики»

Співробітники Інституту взяли участь у Міжнародній конференції «Проблеми сучасної ядерної енергетики»

Шановні колеги,

15-17 квітня 2026 року в Харківському Національному університеті імені В.Н. Каразіна проходила Міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми сучасної ядерної енергетики». Робота конференції відбувалася в змішаному форматі.

Перший день розпочався з пленарних докладів, у програмі взяли участь ректорка Каразінського університету Тетяна Кагановська, голова Харківської обласної державної адміністрації Олег Синегубов, в.о. генерального директора ННЦ ХФТІ Микола Азаренков та інші.

Після пленарних докладів було зроблено більше 40 доповідей, в яких в основному розглядались матеріалознавчі питання.

Два наступні дні конференції проходили онлайн. Приємно зазначити, що співробітники інституту: начальник відділу експериментальної радіоге6охімії Борис Шабалін, старший науковий співробітник Євгеній Світличний та старший науковий співробітник Сергій Гузій прийняли активну участь у роботі конференції, виступили з докладами та продемонстрували інноваційні розробки нашого інституту, які викликали щирий інтерес з боку колег.

Зі збіркою тезисів конференції можна ознайомитися за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1Pd7tlulQyrCWzI4Jw7Xqvj72Ryoto_YA/view