Колективна монографія “Systems, decision and control in energy I” (Springer Nature Switzerland AG)

Опубліковано колективну монографію

Опубліковано колективну монографія «Babak, V., Isaienko, V., & Zaporozhets, A. (Eds.). (2020). Systems, Decision and Control in Energy I. Studies in Systems, Decision and Control». doi:10.1007/978-3-030-48583-2», видавництво Springer Nature Switzerland AG.

Systems, Decision and Control in Energy I 

Співавторами 4 розділів є молоді вчені ДУ «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України» (Попов О.О., Яцишин А.В., Ковач В.О., Артемчук В.О. та Яцишин Анна В.).

Опубліковано колективну монографію

Монографія присвячена проблемам у галузі енергетики та суміжних областях (включаючи хімію, транспорт, аерокосмічний, будівельний, металургійний та інженерно-технічний сектор). Представлене дослідження фокусується на забезпеченні експлуатаційної надійності, довговічності та безпеки енергетичного обладнання, а також на розробці систем управління, діагностики та моніторингу в енергетичній галузі. Крім того, багато розділів присвячено дослідженню екологічних наслідків діяльності енергетичних об’єктів, зокрема на забруднення навколишнього середовища у великих містах та промислових районах. Призначена для дослідників та інженерів, а також викладачів та аспірантів вищих закладів освіти, зацікавлених у контролі, діагностиці та моніторингу енергетичних об’єктів.