Конкурс малюнків «Радіація навколо нас» присвячений 35-тим роковинам трагедії на ЧАЕС

Конкурс малюнків «Радіація навколо нас» присвячений 35-тим роковинам трагедії на ЧАЕС

Державна установа «Інститут геохімії навколишнього середовища Національної академії наук України» проводить конкурс малюнків «Радіація навколо нас» присвячений 35-тим роковинам з дня трагедії на ЧАЕС.

Мета конкурсу: ознайомити учнів з поняттями «радіація», «радіонукліди», «радіаційне забруднення», «радіаційна безпека», «ядерна енергетика», «атомна станція»; поглибити знання учнів щодо трагедії та її наслідків для України та світу; сформувати у учнів навички гідного ставлення до ліквідаторів ЧАЕС.

Учасники конкурсу – учні закладів загальної середньої освіти України.

Участь у конкурсі є добровільною.

Умови конкурсу.

Вік учасників конкурсу від 9 до 14 років.

Малюнок на конкурс має містити обов’язкові компоненти (актуальність теми, підпис малюнку на зворотному боці із зазначенням: ПІБ учасника конкурсу, вік учасника, заклад освіти, місто, контакти учасника або закладу освіти).

Малюнок має бути одноосібним (індивідуальна робота учня).

Формат малюнку  А-4, техніка виконання довільна.

Малюнок для участі у конкурсі надсилається на поштову адресу Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища Національної академії наук України», пр-т Академіка Палладіна, 34а, Київ-142, 03142.

або

Малюнок надсилається у вигляді цифрового файлу у форматі «.jpg» або у вигляді малюнка на електронну адресу igns.events@gmail.com з темою: малюнок на конкурс «Радіація навколо нас».

При наданні робіт конкурсанти передають організатору конкурсу всі права на роботи виготовлені (створені) в процесі участі у конкурсі, в тому числі право на володіння, користування, розпорядження та розповсюдження в рамках інформаційно-просвітницької кампанії Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища Національної академії наук України». Учасник конкурсу в момент подачі малюнку на конкурс підтверджує законність набуття права власності Організатора конкурсу на зазначені роботи.

У випадку порушення конкурсантами вимог чинного законодавства України (в тому числі, але не виключено, авторських або суміжних прав) винні особи несуть відповідальність відповідно до Законів України.

Критерії оцінювання робіт: висвітлення актуальності тематики, повнота її розкриття; креативність до виконання малюнку; якість виконання малюнку.

Порядок проведення конкурсу:

Малюнки на конкурс можна подати з 22 березня 2021 року до 22 квітня 2021 року включно.

Розгляд малюнків здійснюється конкурсною комісією, до складу якої входять організатори та партнери конкурсу. Конкурсна комісія після 22 квітня 2021 року зробить відбір найкращих 30-ти малюнків у фінал.

У фіналі 26 квітня 2021 року переможців конкурсу організатори обиратимуть шляхом лотереї (при надходженні кожному малюнку присвоюється номер).

Заохочення переможців конкурсу (подарунки від партнерів заходу):

І місце – смарт-годинник (Smart Watch);

ІІ місце – бездротові навушники (Bluetooth headphones);

ІІІ місце – зарядний пристрій (Power bank).

Інформаційне повідомлення