Конкурс «Атомні інноватори»

Шановні колеги!

Українське ядерне товариство спільно з радами молодих вчених при відділенні ядерної фізики та енергетики і відділенні фізико-технічних проблем енергетики НАН України оголошує про початок конкурсу наукових проєктів у сфері ядерної науки, атомної енергетики та промисловості «Атомні інноватори». Завданням конкурсу є підтримка прикладної науки в Україні та сприяння розвитку новітніх технологій в ядерній галузі.

До участі запрошуються молоді науковці, студенти, аспіранти та працівники підприємств атомної галузі, які прагнуть поділитися своїм проєктом чи дослідженням, знайти однодумців та заручитися підтримкою в його реалізації, обмінятися ідеями й досвідом з провідними фахівцями галузі та готові представити оригінальні роботи у двох номінаціях:

  • Наукове дослідження
  • Прикладна розробка

Проєкти розглядатимуться та оцінюватимуться фахівцями провідних державних та приватних підприємств атомної галузі України, провідними науковцями НАН України та профільних наукових установ.

Переможці конкурсу за кожною з номінацій отримають грошові премії, а також підтримку в подальшій реалізації та масштабування власного проєкту.

Подати заявку на участь в конкурсі можна до 10 квітня 2023 року за посиланням:

Подати заявку

Фінал конкурсу – травень 2023 року.

Детальніше з умовами конкурсу та вимогами до проєктів можна ознайомитися за посиланням: bit.ly/3Sf2Ukf