З 3-7 жовтня 2022 року молоді вчені ДУ «ІГНС НАН України» Валерія Ковач, Олександр Попов, Володимир Артемчук, Анна Яцишин та Ірина Севрук взяли участь у міжнародному освітньому заході – серії вокршопів «International educational event – series of Workshops: «Implementation of «green» and digital technologies in international educational environment» під егідою офісу Еразмус в Україні.
Після проходження повного курсу воркшопів учасники отримали сертифікати міжнародного зразку. Захід передбачив цікаву завершальну подію 7 жовтня 2022 року – круглий стіл, який став платформою для створення нових спільних проєктних колаборацій.
Бажаємо учасникам досягти поставлених цілей та реалізувати найсміливіші ідеї для повоєнної відбудови нашої держави! Слава Україні та бійцям науково-освітянського фронту!
Програма | Завантажити



