Інноваційні розробки

Портативна робоча станція для комплексного рідіаційного моніторингу об’єктів навколишнього середовища «FOOD LIGHT»

FOOD LIGHT

Високочутливий вимірювальний прилад, призначений для проведення вимірювань в стаціонарних та мобільних умовах. Представляє собою найкращу комбінацію датчиків та лічильників з ноу-хау, яке використовує оригінальне програмне забезпечення та алгоритми для обробки імпульсів. Ця комбінація забезпечує дуже високу чутливість, дивовижну швидкість обрахунку та стабільніть результатів вимірювання.

Установка з переробки медичних відходів «MEDWASTE-01»

MEDWASTE-01

Високоавтоматизована установка, розроблена для використання в клініках і лікарнях, для переробки і очищення потенціино заражених твердих медичних відходів. Відходи, які пройшли очищення, в подальшому можуть утилізуватися як побутові відходи. На відміну від існуючих технологіи, в результаті переробки не виділяються діоксини і фурани.

Безпілотний літальний апарат «БЛА R-100»

БЛА R-100

Безпілотний літальний апарат, призначений  для високопродуктивної обробки полів біологічними засобами захисту рослин. Електронна бортова система забезпечуе керування літаком в автоматичному і радіокерованому режимах польоту в важких метеорологічних умовах. Для експлуатації БЛА R-100 потрібна обладнана злітно-посадочна смуга і місце для стоянки, що дає можливість більш оперативного і ефективного використання апарату ніж існуючі засоби легкої авіації.

Аерогаммаспектрометричний бортовий комплекс дистанційного виявлення ядерно-радіаційних матеріалів і джерел іонізуючого випромінювання «АСПЕК»

АСПЕК

Аерогаммаспектрометричний бортовий комплекс дистанційного виявлення ядерно-радіаційних матеріалів і джерел іонізуючого випромінювання, призначений для ведення з борту літального апарату (літака, гелікоптера) дистанційної радіаційної, а також, хімічної і теплової розвідки місцевості і оперативного радіаційного контролю великих територій місцевості.

Багатофункціональна портативна станція радіаційного контролю і моніторингу “ВЕКТОР”

ВЕКТОР

Багатофункціональна портативна станція радіологічного контролю і моніторингу, призначена для пошуку, визначеннх локалізації та експрес-ідентифікації радіоактивних і ядерних матеріалів.

Лазерна терапевтична лікувально-профілактична установка багатофункціонального призначення «ГЕЛІОС»

ГЕЛІОС

Установка «ГЕЛІОС» є багатофункціональним лікувально-діагностичним лазерним центром і призначена для лікування і профілактики понад 100 нозологічних груп захворювань та синдромів.

Лікувальна медична установка «ГІППОКРАТ»

ГІППОКРАТ

Установка призначена для вакуумного масажу при проведенні терапевтичних процедур шляхом створення вакууму і притиску аплікатора до тіла пацієнта з одночасним впливом на зону лікування вібрації та акупунктури. Установку рекомендується використовувати при проведенні лікувально-профілактичних процедур в стаціонарних та амбулаторних умовах.

{:uk}ІНЕРТОН{:}{:en}INERTON{:}

ІНЕРТОН

Установка призначена для синтезу біодизельного палива в потоці, що виробляється з будь-яких рослинних масел (в тому числі відпрацьованих) або тваринних жирів (продуктивність установки від 15 тис. т/рік біодизеля).

Багатофункціональний аналізатор для пошуку радіаційних аномалій та дослідження керна свердловин «МАК-1»

МАК-1

Програмно-технічний комплекс, призначений для зберігання та обробки інформації, пов’язаної з виявленням і аналізом радіоактивних аномалій у кернах свердловин.

Вимірювальний комплекс «ОЗОВ АКВА»

ОЗОН АКВА

Даний вимірювальний комплекс використовуеться для моніторингу підземних і поверхневих вод.
Система «ОЗОН АКВА» дозволяє на сучасному технічному рівні вирішувати наступні основні задачі: збір, систематизацію і накопичення інформації про режим вод; оцінку ситуації і прогнозування зміни гідрогеологічної обстановки; оперативну підготовку гідрогеологічної інформації і різних прогнозів елементів режиму вод; інформаційне обслуговування спеціалізованих підприємств, органів державної влади та місцевого самоврядування.

{:uk}СКРИНЕР{:}{:en}SCRINER{:}

СКРИНЕР

Автоматизований комплекс «СКРИНЕР» призначений для експресної оцінки радіонуклідного забруднення організму людини і визначення його фуккціонального стану.
Комплекс призначекий для експлуатації в спеціалізованих медичких або медико-профілактичних установах. Комплекс удостоєний золотої медалі на міжнародному Форумі високих технологій в Брюсселі. Розробка має сертифікати України, Росії та Республіки Білорусь. Виріб виготовляється серійно і використовується в клініках багатьох країн.

Система контролю і моніторингу тритію «ТріУМФ»

ТріУМФ

Система призначена для вимірювання питомої активності тритію і вуглецю-14 за їх бета-випромінюванням в об”ктах навколишнього середовища, біологічних пробах та технологічних середовищах АЕС.

{:uk}ФОДЖ{:}{:en}FOJ{:}

ФОДЖ

Дана система очищення індустріального масла різних модифікацій відрізняється продуктивністю, ступенем автоматизації і типом виконання і забезпечує у промислових умовах будь-який заданий клас чистоти.