FOOD LIGHT

Портативна робоча станція для комплексного рідіаційного моніторингу об’єктів навколишнього середовища «FOOD LIGHT»Високочутливий вимірювальний прилад, призначений для проведення вимірювань в стаціонарних та мобільних умовах. Представляє собою найкращу комбінацію датчиків та лічильників з ноу-хау, яке використовує оригінальне програмне забезпечення та алгоритми для обробки імпульсів. Ця комбінація забезпечує дуже високу чутливість, дивовижну швидкість обрахунку та стабільніть результатів вимірювання.

Наші прилади мають широкий спектральний діапазон вимірювань, що підвищує можливість визначення різноманітних видів радіонуклідів. Ми використовуєм електронні компоненти від провідних виробників – Hamamatsu, Intel, Altera, котрі вирізняються високою надійністю, легко програмуємі, мають високий рівень інтеграції та низький рівень енергоспоживання.

Технічні рішення, реалізовані в данному приладі, забезпечують строк служби не менше 10 років та напрацювання на відказ не менше 10000 годин. Все цу робить FOOD LIGHT лідером серед подібних пристроїв.

FOOD LIGHT – спеціалізований пристрій для вимірювання радіоактивності:

  • у воді;
  • в рідких та твердих харчових продуктах;
  • у зразках грунту;
  • в будівельних матеріалах, дереві та інших матеріалах.

Користуватися пристроєм може будь-яка людина, яка уважно прочитала інструкцію з експлуатації.

В діапазоні вимірювань до 40 Бк горить зелений світлодіод, в діапазоні вимірювань від 40 до 100 Бк загорається жовтий світлодіод, в діапазоні вище 1000 Бк загорається червоний індикатор. Діапазони вимірювань регулюються оператором у відповідності до вимог місцевого законодавства (радіаційними нормами). Таким чином, пристрій має дуже важливу функцію – швидке сортування їжі. FOOD LIGHT дозволяє, не чекаючи закінчення вимірювання, виявити забруднений продукт.

Технічні дані:

В приладі використовується сцинтилляційні детектори на основі кристалів CsI (T1), розмір 63х63 мм. Пристрій має 40-мм свинцовий захист; продукти для вимірювань поміщують у сосуд Маринеллі об’ємом 1 літр.

Об’єм рідкої проби – не менше літру, вага сухої проби – не менше 1 кг.

 

Контакти:

Адреса: Україна, МСП 03680, м. Київ-142, просп. Палладіна, 34а;

Телефон: (044) 424-00-29;

Факс: (044) 423-17-96;

E-mail: u-risk@ukr.net