Анонс Всеукраїнського наукового семінару «Наукова молодь – потенціал відновлення України»

Анонс Всеукраїнського наукового семінару «Наукова молодь – потенціал відновлення України»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі Всеукраїнського наукового семінару «Наукова молодь – потенціал відновлення України», який відбудеться 25 травня 2022 р. в онлайн-форматі. Семінар проводиться в рамках Всеукраїнського фестивалю науки. Одним з організаторів семінару є Державна установа «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України».

У лютому 2022 р. розпочалося вторгнення на територію України ворожих військ. Багато шкоди заподіяли військові дії, як для населення так і для довкілля. Війна призвела до виникнення надзвичайної ситуації, що спричинила екологічні, соціальні, економічні, медичні, психологічні та інші проблеми. Наразі важливим є відновлення навколишнього середовища, відбудова інфраструктури, подолання наслідків військової агресії в соціальному перерізі, проведення наукових досліджень, які охоплюють всі сфери забезпечення життєдіяльності суспільства та відновлення промислового виробництва, впровадження інноваційних технологій і підготовка висновків.

Мета заходу – створення середовища для обговорення шляхів відновлення та відбудови України в післявоєнний період, налагодження співпраці між молодими вченими університетів України.

Запрошуємо учасників опублікувати тези доповідей у Збірнику матеріалів наукового семінару.

Реєстрація для участі у семінарі та подання матеріалів тез до 20.05.2022 р. за покликанням: https://forms.gle/bVobgQ6GqxNMsQGR9.

Разом ми відбудуємо нашу країну! Слава Україні! Героям слава!

Інформаційний лист