Вітаємо Шульгу М. Ф.         з 70-річчям!

Поздравление Шульге

r_826_Поздравление Шульге

Вельмишановний Миколо Федоровичу!

Колектив Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища Національної академії наук України» сердечно вітає Вас. зі славним Ювілеєм – 70-річчям від дня народження.

Все Ваше життя – яскравий приклад вірного і наполегливого служіння науці, то дозволило Вам ввійти до когорт провідних вчених світу.

Пройшовши тернистий шлях від аспіранта до акадсміка-сскретаря Відділення ядерної фізики та енергетики МЛІ І України. Ви стали гідним прикладом для молодих науковців та майбутніх поколінь!

Ми глибоко цінуємо Вашу плідну наукову діяльність, яку Ви. Миколо Федоровичу, гармонійно поєднуєте з науково-організаційною роботою у Відділенні ядерної фізики та енергетики МЛИ України.

Ми щиро вдячні за Вашу підтримку у вирішенні низки наукових. організаційних. кадрових, кваліфікаційних та інших питань, які стосуються діяльності ДУ «IIІІС МЛИ України».

У день Вашого Ювілею бажаємо Вам. шановний Миколо Федоровичу, мінного здоров’я, щастя, гворчого довголіття, нових здобутків на благо України.

Нехай святковий настрій Вас не залишає, життєва енергія вирує в крові сильніше з кожним днем, почуття будуть легкими і сповнені любов’ю, а душевна бадьорість надихає Вас на нові творчі успіхи.