Результати конкурсу на заміщення вакантних посад

17 травня 2019 було оголошено конкурс на вакантні посади: 

  • завідувача відділу технологій захисту довкілля та радіаційної безпеки та молодшого наукового співробітника цього відділу
  • завідувача відділу «Науковий центр аналітичних випробувань стану параметрів довкілля» та молодшого наукового співробітника цього відділу
  • провідного наукового співробітника відділу спеціальної металогенії
  • молодшого наукового співробітника лабораторії мінеральної сировини для ядерної енергетики відділу спеціальної металогенії

Конкурсна комісія опрацювала подані документи, довідкову інформацію, наданої кандидатами, провела співбесіди, обрала лічильну комісію для проведення таємного голосування та винесла наступне рішення:

Для затвердження на посаді завідувача відділу технологій захисту довкілля та радіаційної безпеки за кандидатуру претендента повинно проголосувати більше половини складу комісії. За затвердження на посаді д.т.н., с.н.с. Попова Олександра Олександровича проголосувало 3 голосуючих з 7, за затвердження на посаді д.геол.н., с.н.с. Шевченка Олексія Леонідовича проголосувало 2 голосуючих з 7. Таким чином відповідно до п. 26 Розпорядження Президії НАН України (№553 від 04.10.2018), вважати конкурс на посаду завідувача відділу технологій захисту довкілля та радіаційної безпеки таким, що не відбувся.

д.т.н. Ольховика Юрія Олександровича таким, що пройшов конкурсний відбір на посаду завідувача відділу «Науковий центр аналітичних випробувань стану параметрів довкілля» та винести рішення конкурсної комісії на затвердження Вченою радою Інституту.

д.геол.н., с.н.с. Покалюка Володимира Васильовича таким, що пройшов конкурсний відбір на посаду провідного наукового співробітника відділу спеціальної металогенії та винести рішення конкурсної комісії на затвердження Вченою радою Інституту.

Желяк Олену Дмитрівну такою, що пройшла конкурсний відбір на посаду молодшого наукового співробітника відділу «Науковий центр аналітичних випробувань стану параметрів довкілля та винести рішення конкурсної комісії на затвердження Вченою радою Інституту.

Міцюк Наталію Борисівну такою, що пройшла конкурсний відбір на посаду молодшого наукового співробітника лабораторії мінеральної сировини для ядерної енергетики відділу спеціальної металогенії та винести рішення конкурсної комісії на затвердження Вченою радою Інституту.

Лисиченка Костянтина Георгійовича таким, що пройшов конкурсний відбір на посаду молодшого наукового співробітника відділу технологій захисту довкілля та радіаційної безпеки та винести рішення конкурсної комісії на затвердження Вченою радою Інституту.