Презентація проекту U4.01/12E «Удосконалення національної системи підготовки в області поводження з РАВ, зняття з експлуатації і реабілітації територій»

IMG-7875

12 грудня 2019 року Державне агентство з управління зоною відчуження спільно із консорціумом у складі іспанських організацій Idom i GDES та українського учасника ІПЕ АЕС провели заключну презентацію проекту U4.01/12E «Удосконалення національної системи підготовки в області поводження з РАВ, зняття з експлуатації і реабілітації територій». Учасники представили досягнуті результати, виконані роботи і винесені уроки. В результаті виконання проекту ЧАЕС та Український радіологічний учбовий центр володіють навчальними модулями найвищих міжнародних стандартів для підготовки спеціалістів в області поводження з РАВ, зняття з експлуатації і  реабілітації територій.

В обговоренні результатів проекту прийняв участь представник ІГНС НАН України д.т.н. Ю.О. Ольховик, який зазначив перспективність залучення спеціалістів Інституту до проведення навчального процесу щодо  задач  реабілітації у формі практичних занять на прикладі забруднених територій об’єктів урановидобувної промисловості.