Інформація про результати конкурсу на вакансії

1. 05 лютого 2019 р. було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади провідного наукового співробітника відділу «Науковий центр аналітичних випробувань стану параметрів довкілля» за спеціальністю 04.00.11 – геологія металевих і неметалевих корисних копалин. У визначений умовами конкурсу термін, заяву для участі в конкурсі та необхідні документи подав старший науковий співробітник відділу спеціальної металогенії ДУ «ІГНС НАН України», канд. геол. наук Михальченко Іван Іванович.

УХВАЛИЛИ: рекомендувати директору ДУ «ІГНС НАН України» перевести Михальченка Івана Івановича на посаду старшого наукового співробітника відділу «Екогеології та термодинаміки геосфер».

2. 05 лютого 2019 р. було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу екогеології та термодинаміки геосфер за спеціальністю 21.06.01 – екологічна безпека. У визначений умовами конкурсу термін, заяву для участі в конкурсі та необхідні документи подала науковий співробітник відділу екогеології та термодинаміки геосфер ДУ «ІГНС НАН України», канд. геол. наук Руденко Ірина Михайлівна.

УХВАЛИЛИ: рекомендувати директору ДУ «ІГНС НАН України» перевести Руденко Ірину Михайлівну на посаду старшого наукового співробітника відділу «Екогеології та термодинаміки геосфер».

3. 05 лютого 2019 р. було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади молодшого наукового співробітника відділу екогеології та термодинаміки геосфер за спеціальністю 21.06.01 – екологічна безпека. У визначений умовами конкурсу термін, заяву для участі в конкурсі та необхідні документи подав провідний інженер відділу екогеології та термодинаміки геосфер ДУ «ІГНС НАН України» Долін Віталій Вікторович.

УХВАЛИЛИ: рекомендувати директору ДУ «ІГНС НАН України» перевести Доліна Віталія Вікторовича на посаду молодшого наукового співробітника відділу «Екогеології та термодинаміки геосфер».