П’ЯТА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ
ХІМІЧНА І РАДІАЦІЙНА БЕЗПЕКА: ПРОБЛЕМИ І РІШЕННЯ

З 24 по 26 травня 2017 р. в Києві, на базі Національної академії  наук України відбулась П’ята Міжнародна конференція «Хімічна і радіаційна безпека: проблеми і рішення», організована Державною установою «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України». Співорганізатори конференції – Національна Академія наук України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Національна комісія радіаційного захисту населення України, Державне агентство України з управління зоною відчуження, Наукова рада НАН України з питань аналітичної хімії, Відділення ядерної фізики та енергетики НАН України, Академія гірничих наук України, Інститут медицини праці НАМН України, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Українська лабораторія якості та безпеки продукції агропромислового комплексу, Хроматографічне товариство України, Українське ядерне товариство, Центр розвитку експериментальних методів дослідження якості «Хроматос».
П’ЯТА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ 
ХІМІЧНА І РАДІАЦІЙНА БЕЗПЕКА: ПРОБЛЕМИ І РІШЕННЯ 1

У конференції приймають участь близько 90 вітчизняних та закордонних науковців і спеціалістів  з Австрії,  Німеччини, Румунії та Франції. Під час конференції буде заслухано та обговорено понад 70 доповідей, що стосуються ядерної та радіаційної безпеки АЕС та інших об’єктів ядерно-паливного циклу, розглянуті питання поводження з радіоактивними та токсичними відходами, висвітлені питання розвитку системи комплексного екологічного та радіаційного моніторингу, Більша частина доповідей, що оприлюднюватимуться на конференції,  стосуються хімічної безпеки (джерела та об’єкти хімічної небезпеки, методи визначення шкідливих речовин, хімічні та медико-біологічні аспекти проблем хімічної безпеки, технологічні рішення проблем хімічної безпеки, утилізація відходів та очищення довкілля, хімічний тероризм, хімія у сільському господарстві та якість сільгосппродукції) .

    Під час конференції пройде наукова зустріч в рамках програми НATO “Наука заради миру” по проекту “Моделювання та прогнозування для запобігання можливих катастрофічних наслідків забруднення токсичними речовинами басейну ріки Тиса” Цей трьохрічний проект зараз знаходиться на завершальній стадії і впроваджується у Закарпатській області.

  • 24 травня реєстрація, відкриття конференції і пленарні засідання відбудуться у Великому конференц-залі Національної академії наук України (вул. Володимирська, 55).
  • 25 травня пленарні засідання і наукову зустріч буде проведено в ДУ «Інститут геохімії навколишнього середовища НПАН України» (просп. акад. Палладіна, 34-а).
  • 26 травня місце проведення конференції – Національний музей «Чорнобиль» (пров. Хоревий, 1).  


Робочі мови конференції – українська, російська, англійська

П’ЯТА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ 
ХІМІЧНА І РАДІАЦІЙНА БЕЗПЕКА: ПРОБЛЕМИ І РІШЕННЯ 1
П’ЯТА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ 
ХІМІЧНА І РАДІАЦІЙНА БЕЗПЕКА: ПРОБЛЕМИ І РІШЕННЯ 2
П’ЯТА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ 
ХІМІЧНА І РАДІАЦІЙНА БЕЗПЕКА: ПРОБЛЕМИ І РІШЕННЯ 1